Kasetony

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny, jednak operujemy sprawdzonymi wzorami, które możemy wykorzystać również przy Państwa projekcie. Tylko od Was zależy, czy reklama będzie autorska od A do Z, czy oparta na efektownym wzorze, który wcześniej przetestowaliśmy.

Ciekawym efektem jest także wykonanie liter wyciętych z plexi lub PCV montowanych bezpośrednio do podłoża, np. do ściany lub płyty. Stosujemy wtedy plexę lub PCV/PCW o grubości 2, 3, 4, 5 lub maksymalnie 10 mm. Plexa i PCV występuje w podstawowych kolorach. Często, w przypadku liter i znaków bardzo cienkich, mocno ozdobnych to litery z plexi lub pcv są jedynym rozwiązaniem jakie będzie odpowiednie, by uzyskać efekt zamierzony, a nie efekt zbyt przeciążony i toporny.
W przypadku kolorów niedostępnych w standardowej palecie kolorów plexi, możemy zastosować plexi bezbarwną. Od strony pleców naklejamy kolorową folię. Utrzymujemy w ten sposób efekt szklistości powierzchni plexi oraz mamy żądany kolor. Technikę tą stosujemy także  w przypadku potrzeby uzyskania gradientów i wielobarwnych grafik.