Poligrafia

– ulotki reklamowe
– plakaty od formatu A4 do formatu B2
– foldery
– pudełka
– gazetki
– książki, także w niskich nakładach
– katalogi reklamowe
– teczki ofertowe z pojedynczym grzbietem, 5 mm,
– papier samokopiujący
– karty menu
– broszury informacyjne
– papiery firmowe, listowniki
– etykiety (także samoprzylepne)
– podkłady na biurko
– naklejki na papierze samoprzylepnym
– koperty
– kartki pocztowe
– druki z indywidualną personalizacją

DRUK CYFROWY

Jeśli potrzebujesz szybko wykonać pracę i w małych nakładach proponujemy Ci druk cyfrowy. Jest to druk wielorakiego wykorzystania, do prac personalizowanych ze zmiennymi danymi na różnych stronach pracy.  Gwarantuje elastyczność wykonania.  Możemy go wykorzystać w każdej niskonakładowej i różnorodnej pracy.

Do druku cyfrowego wykorzystujemy urządzenia firmy RIKOH wysokiej jakości dają doskonałe rezultaty w druku i bardzo wysoką jakość pełnokolorową i czarno-białą. Drukujemy bezpośrednio z pliku cyfrowego przygotowanego w PDF lub CDR, JPG. Pliki powinny być przygotowane w skali 1:1 najlepiej w rozdzielczości 150 – 180 dpi. Wszystkie elementy graficzne powinny być w CMYK-u.

DRUK OFSETOWY

Wszystkie prace w druku offsetowym drukujemy na papierze offsetowym niepowlekanym i powlekanym tzw. kredowym., na  kartonie i innych w gramaturze od 70g do 300g/m2 ale również na papierze samoprzylepnym, papierach ozdobnych.Preferujemy formaty plików: PDF, CDR (ver.15 – zamieniony na krzywe, JPG . Powinny być one przygotowane w skali 1:1 w rozdzielczości 300 dpi.
Należy również pamiętać o dodaniu spadów ok. 2-3 mm z każdej strony. Elementy graficzne powinny być w CMYK-u lub kolorach Pantone (należy podać dokładny numer Panton ).